سریال مسابقه جوکر قسمت دو 2

جوکر، فصل ۴، قسمت۲: آن‌چه پیش از تماشا بهتر است بدانیم

۱- یک میهمانی خاص است؟ در جوکر باید به همه خوش بگذرد. آیا واقعا این طور است؟شما چه فکر می‌کنید؟

 کدورت قدیمی بین دو میهمان است. ایده‌ای خوب که در هفته‌های اخیر نبود. ما که منتظر ماندیم ببینیم کی با کی دچار مشکل بوده اما فعلا نفهمیدیم. نظر شما چیست> حدس خودتان را کامنت بگذارید. 

نفر اولی که وارد شد یوسف صیادی بود. 

او از دکور تعریف کرد و خب توضیح داد که کار صحنه و طراحی لباس هم انجام می‌دهد. چهره ای از دهه ۷۰ و ساعت خوش که مدتی‌ست در شمایل یک بازجو او را در نیسان آبی می‌بینیم. 

نفر بعدی، مهران رجبی بود. مرد ۵۹ ساله‌ای که ‌ در سینما و تلویزیون شناخته شده است. 

نفر بعدی، شهاب عباسی، نویسنده و کارگردان و بازیگری که یک ویدئوی مفصل درباره‌اش در پندار داریم و می‌توانید از طریق لینک‌های بالا، یا توضیحات اون ویدئو رو هم ببینید. 

نفر بعدی، سید علی صالحی، است. بازیگر طنز که درباره او هم ویدئوی مفصلی در پندار انتظار شما را می‌کشد. 

سیاوش مفیدی هم میهمان دیگر است. همانطور که شهاب عباسی حدس زد. آن قدر کارنامه این دو فرد مشابه است که انگار از یک فهرست انتخابشان کرده‌اند. درباره سیاوش مفیدی هم ویدئوی مجزایی در پندار داریم. 

بهزاد محمدی، بازیگر طنز و کارگردانی است که در حوزه تئاترهای مردمی بیشتر شناخته شده است. حضور او می‌تواند به این ۴ هفته آینده سریال، رونق بیشتری بدهد. اگر او را نمی‌شناسید،‌حالا در پندار می‌توانید ویدئویی مجزا درباره‌اش ببینید و حرفه‌آی ترین کسی که نه جلوی دوربین که جلوی استیج مردم را می‌خنداند را بیشتر بشناسید. 

یوسف تیموری با طعنه‌ای به سلبریتی‌های بادیگارددار این روزها شروع کرد و وارد شد. کت‌ و شلوار پوشیدنش موجب تعجب همگان شد. 

 

 

فیلمبرداری مناسب‌تر از هفته‌های پیش بود. یا حداقل تدوین بهتری می‌دیدیم. طوری که صحبت‌کردن‌ها و صحنه‌های مختلف جذابیت بصری بیشتری برای تماشا کردن فراهم می‌کرد. 

روال راهنمایی بازی حالا دیگر اول هر برنامه با همان ریتم قبل تعریف می‌شود در حالی که مخاطب دیگر با آن آشنا شده است. به همین خاطر شاید بهتر باشد اگر ریتم تندتری داشته باشد. 

شوخی‌ها در نیمی از برنامه حول دماغ‌ها و از جمله یوسف تیموری و مهران رجبی ادامه داشت و به لوث شدن رسید. 

زنگ شروع ماجرا رو بوسف تیموری زد با برنامه‌ای که اجرا کرد و با این ترتیب تازه برنامه در نیمه دوم آن شروع شد. 

سیاوش مفیدی اولین کسی بود که خندید و کارت زرد گرفت. 

در ادامه سید علی صالحی هم به خاطره تعریف کردن گذراند که به طور کلی چیز دادانگیری نبود. ۱۰ دقیقه آخر برنامه اما آهنگ زدن با گیتار و خواندن یوسف صیادی، حال و هوای برنامه را عوض کرد. 

چهره‌ها اما آشنایی قبلی با هم داشتند که به نظر می‌رسید ممکن است یوسف تیموری برنجد، اما این ظاهرا یک نمایش از پیش آماده بود که مثلا او را ناراحت کرده است. یک تکنیک ساده که چند دقیقه‌ای مخاطب را سر کار می‌گذاشت. 

استفاده از کاکتوس رقصان آوازخوان هم انگار در ماه چهارمِ پخش جوکر دیگر خنده‌دار نیست. 

برای هفته آینده اما هنوز امید بیننده‌ای که هفته اول را دیده کمرنگ شده اما از بین نرفته است. ما هم مثل شما منتظر می‌مانیم تا در قسمت بعد، یخ‌ها بیشتر آب شده باشد و شوخی‌ها رنگِ جدی‌تری به خود بگیرد.

برای همراهی با متن و حواشی برنامه‌ّا و مسابقه‌ها و سریال‌های روز، همراه پندار باشید و تیک زنگوله آن را هم بزنید که با ویدئوهای بیشتر و بهتری، هر روز با شما هستیم. 


برای آن‌که از قافله پندار (خبر و سرگرمی) عقب نمانید کلیک کنید و به تلگرام بیایید.