ERROR: E_UNKNOWN Error in file /var/www/pendarnet/util.php at line 2836: Undefined array key 1
سریال خاتون قسمت هجده 18 - پندار
   

سریالی درباره اشغال ایران و برآمدن ایران از خاکستر خویشیکی از  پربیننده ترین سریال های شبکه خانگی ۱۴۰۰ سریال پرطرفدار «خاتون» است. این سریال ایرانی از همان قسمت اول توانست مخاطبین زیادی را با خود همراه کند.
درام تاریخی عاشقانه خاتون به زندگی زنی با همین اسم در دهه ۲۰ کشورمان ایران می‌پردازد. زنی شجاع و جسور که برای زندگی ایده‌آل خود می‌جنگد اما گاهی اوقات حوادث او را از مسیر دلخواهش دور می‌کند.
فصل اول سریال خاتون یکی از بهترین سریال های شبکه خانگی ۱۴۰۰، طی ۸ قسمت در نیم فصل اول و ۲۳ قسمت در نیم فصل دوم بود.
این سریال از آن دسته آثاری بود که پایان آن برای برخی از مخاطبان بسیار شوکه کننده به نظر می‌آمد.


برای آن‌که از قافله پندار (خبر و سرگرمی) عقب نمانید کلیک کنید و به تلگرام بیایید.
   
سریال خاتون قسمت هجده 18

سریال خاتون | اعلیحضرت یا هیتلر؟

اعلیحضرت یا هیتلر؟ چشمشان را در می‌آورم.

در قسمت۱۷ سریال خاتون می‌بینیم که جهانگیر روزبه، که در ظاهر لااقل مردی انگلیسی‌پسند است اما حاضر است با بختیاری‌ها هم بسازد و هوای مردم کشورش را داشته باشد، در مراسم عروسی خود با النا، زن زیبای لهستانی، وقتی می‌خواهد از او تعریف کند می‌گوید که اگر حتی هیتلر یا اعلیحضرت هم به تو چشم داشته باشند، پدرشان را در می‌آورم و چشمشان را کور می‌کنم. 

این دیالوگ در بافتی غیر داستانی و زمانی است که نه رضاشاهِ متمایل به آلمان که به قول معروف شاهِ جوان، محمدرضا، در آن زمان سکان‌دار ماجراست و کنار قرار دادن این دو شخش، شاید خودش مفهوم تازه‌ای در میان فیلمنامه داشته باشد. 

در قسمت ۱۸ شاید این کنایه‌ها با رسیدن به اواخر سریال، رنگ و بوی تازه‌ای بگیرد. 

شما چه فکر می‌کنید؟ در کامنت‌ها بنویسید و برای نکته‌های سریال‌های مختلف در قسمت‌های مختلف، همین حالا پندار را در یوتیوب سابسکرایب کنید.

 


برای آن‌که از قافله پندار (خبر و سرگرمی) عقب نمانید کلیک کنید و به تلگرام بیایید.