دوی بنی یک درام دوران بلوغ است که در یک دبیرستان معتبر اتفاق می‌افتد که به قلدری، بی‌عدالتی اجتماعی و عاشقانه‌های دبیرستانی می‌پردازد.
اکیم و ملتم نوجوانان او هستند که مانند خواهر با هم کنار می آیند. آنها در یک محله مقرون به صرفه زندگی می کنند، اما همیشه به بچه های ثروتمندی که در دبیرستان دوغرو تحصیل می کنند، حسادت می کنند، مدرسه ای متوسطه که فقط برای بچه های خانواده های ثروتمند است.
یک روز ملتم با یک ماشین برخورد کرد و ضارب از صحنه گریخت و به مدرسه رفت و ماشین را در پارکینگ مخفی کرد. وقتی شایعه شد که دختر به خاطر کسی در مدرسه بقیه عمرش را روی ویلچر سپری می کند، مدیر مدرسه تصمیم می گیرد برای جبران این خبر بد به سه دانش آموز محله ملتم بورسیه بدهد.
اکیم، بکیر و عایشه برای شروع یک زندگی دانشجویی جدید در معتبرترین مدرسه شهر انتخاب شده اند. آنها باید برای بقای خود در میان فرزندان ثروتمندان بجنگند و از اینکه می بینند ثروتمندان زندگی بسیار متفاوتی با آنچه که تصور می کردند دارند شگفت زده می شوند.


برای آن‌که از قافله پندار (خبر و سرگرمی) عقب نمانید کلیک کنید و به تلگرام بیایید.
   
سریال مرا بشنو قسمت هفت 7

آنچه از فراگمان قسمت ۷ زیرنویس چسبیده فارسی سریال مرا بشنو (معادل ۳ قسمت ۲۱ - ۲۲ و ۲۳ دوبله فارسی سریال مرا بشنو) می‌فهمیم این است که: 

می‌دانیم که اکیم پرستار کانال شده است. 

این داداش بکیر، هالیل، ویدئوی ماشین پس از تصادف را او گرفته است.

خدا لعننش کنه. این هم از نتایج اثر انگشت‌هایی که گرفتند. 

کمیرسم ماشین به اسم ملیسا گرچک ثبت شده

از شانست قهر کن داداش جونم. از جایی که موندیم به زندگیمون ادامه می دیم.

بابمون قراره زنده بمونه.

تا وقتی تو زنده‌ای سرنوشتمون عوض نمیشه یه بار دیگه نمی‌توانی به بچه دست بزنی. 

وقتی گفتم یه بار دیگه من رو نمی‌بینی

چطور حرف می‌زنی جلوی من  درباره مرگ و فلان؟


برای آن‌که از قافله پندار (خبر و سرگرمی) عقب نمانید کلیک کنید و به تلگرام بیایید.