سریال شربت زغال اخته یک سریال ترکی با بازی سیلا ترک‌اوغلو و دوغوکان گونگور است که آن‌ها از دو فضای کاملا مختلف و غیر قابل باور نسبت به هم می‌آیند.


ملیس سیولک داستان سریال شربت زغال اخته را نوشته است. زن درس‌خوانده و مدرن داستان، یک فرد امروزی است که پایش را در مناسبات امروزی گذاشته است.


از شوهرش جدا شده و ۲ دختر دارد. دخترانش هم طبق تربیت او بزرگ شده‌اند. دختران او، دوعان (سیلا تورک‌اوغلو) و چیمن هستند. دوغان دانشو است و مادر انتظار ازدواج از او دارد.


حالا فاتح، خانواده همسر او، نظرهای متفاوتی نسبت به زندگی دارند که چالش بزرگی آفریده می‌شود. این سریال هر جمعه از شبکه شو‌تی وی پخش می‌شود.


برای آن‌که از قافله پندار (خبر و سرگرمی) عقب نمانید کلیک کنید و به تلگرام بیایید.
   
سریال شربت زغال اخته قسمت شش 6

در جر و بحث مته و چمن، مته می‌گوید ببخشید ولی مامان تو را همه می‌شناسیم. کسی نیست جز تلخ‌ترین زن جهان و این را همه می‌دانیم. 

دوعا می‌گوید فاتح چرت و پرت نگو. این قدر هم همه جا نگو فامیل شده‌ایم. من فامیل تو نیستم. اوکی؟ 

مامان من خیلی جدی است و با این شوخی‌ها کاری ندارد. اهل ابراز محبت به شکل معمول هم نیست. اما ما را خیلی دوست دارد و خیلی فداکار هم هست ولی خب محبتش را اینطور بروز می‌دهد. 

مته او را در آغوش می‌گیرد و می‌گوید از دست من ناراحت نباش. 

چمن می‌گوید خب من بروم پایین به مامانت و بقیه کمک کنم ببینن عروس آن‌ها چقدر مهارتش زیاد است. 

در همین لحظه دوعا درد می‌کشد. دردی که از بارداری اوست. فاتح نگران است. اما دوعا دچار خونریزی شده است. به بیمارستان می‌رود. به او استراحت تجویز می‌شود. 

کیولجیم بعد از شنیدن حرف‌های دوعا عصبانی می‌شود و می‌رود. می‌گوید از هر چیزی که می‌ترسیدم همه سر من آمد. گفتم دوعا، تو درس می‌گیری و می‌خواهی متوقف کنی ماجرا را ولی ببین به کجا می‌رسیم. 

دوعا می‌گوید مامان. بیخیال. این همه برای من کافی است. ممنونم مامان پاشو. 

و در پایان این قسمت از سریال شربت زغال اخته، آلو مسئول برگزاری عروسی می‌شود. 


برای آن‌که از قافله پندار (خبر و سرگرمی) عقب نمانید کلیک کنید و به تلگرام بیایید.