بلا دختری اهل سفر و تحصیلکرده و دارای پیشینه اشرافی است.


اگرچه او دیدگاهی مدرن به زندگی دارد، اما هنوز رویای اوست که با یک شاهزاده افسانه‌ها ملاقات کند. و وقتی او را در دانشگاه می یابد، از ملاقات با مردی با فرهنگ متفاوت - وارث قبیله ای از شرق ترکیه - هیجان زده می شود.


وقتی بلا از او خواستگاری می‌کند، فرصتی برای شروع یک ماجراجویی شرقی عجیب و غریب می‌بیند و با خوشحالی او را به خانه دنبال می‌کند تا با خانواده‌اش ملاقات کند، علی‌رغم رزرو والدینش.


پس از چند تردید اولیه، بلا با یک مراسم عروسی زیبا مورد استقبال قرار می گیرد و به نظر می رسد زندگی او در قبیله انتظارات او را برآورده کند. با این حال، روز بعد از عروسی مشخص می شود که جایگاه او در خانواده، به عنوان عروس جدید، در انتهای سلسله مراتب است.


انتظار می رود که او به عنوان خدمتکار عمل کند و طبق دستور بقیه اعضای خانواده عمل کند. اما بلا، با تحصیلات دانشگاهی و دیدگاه مدرن خود، به این نقش نمی پردازد، و به جای آن به عنوان عروس دردسرساز جای می گیرد... New Bride موفقیت بزرگی بوده است - سریال شماره یک شنبه در ساعات پربیننده تلویزیون ترکیه برای در کل بهار 2017، Show TV بلافاصله سریال را برای فصل دوم در اواخر سال تمدید کرد.


برای آن‌که از قافله پندار (خبر و سرگرمی) عقب نمانید کلیک کنید و به تلگرام بیایید.

برای آن‌که از قافله پندار (خبر و سرگرمی) عقب نمانید کلیک کنید و به تلگرام بیایید.