روزنامه‌ی سینما به‌زودی در کیوسک‌ها

سالهاست که علاقه‌مندان به سینما هفته‌نامه‌ی سینما را از کیوسک‌ها تهیه می‌کنند. اکنون خبرها حاکی از آمدن روزنامه‌ی سینما بر روی کیوسک‌ها است.

در گفتگوی خبرگزاری ایلنا با فریدون جیرانی (کارگردان و نویسنده‌‌ی سینمای ایران) با اشاره به انتشار این روزنامه چنین گفته «هفته‌نامه‌ی سینما مدت‌ها در قالب هفته‌نامه منتشر می‌شد. به تازگی این هفته‌نامه تقاضای تبدیل شدن به روزنامه را داده و با این تغییر وضعیت موافقت شده».

وی در ادامه می‌گوید «مدیر مسئول و صاحب امتیاز روزنامه همچنان حسین وخشوری‌ست و قرار است من به عنوان سردبیر و مدیر تحریریه‌، این روزنامه را در قالب جدیدی منتشر کنم».

جیرانی در ادامه از فراهم آوردن تیم تحریریه سخن گفت و تاریخ نشر آن؛ که بنا به گفته‌ی آقای جیرانی این روزنامه از شهریور وارد کیوسک‌ها خواهد شد.

همچنین از اولویت مطالب تحلیلی بر خبرهای سینمایی تاکید کرد، و همچنین گفت که در این روزنامه بیست درصد مطالب به دیگر هنرها یعنی تآتر، موسیقی، هنرهای تجسمی و فرهنگ اختصاص داده خواهد شد.

تیم تحریریه تاکنون فعالیت خود را شروع کرده و با تکمیل شدن این تیم، در ماه شهریور فعالیت این روزنامه به طور رسمی آغاز و منتشر خواهد شد.

بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز